RODZIC

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

Drogie Uczennice i drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele

Nazywam się Anna Wesołowska i  w bieżącym roku szkolnym pracuję w naszej szkole na stanowisku psychologa szkolnego. Psycholog szkolny to osoba, dla której najważniejsze jest dobro młodego człowieka. Ktoś kogo misją jest pomagać innym. Z pedagogiem szkolnym oraz specjalnym organizuję  pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla młodzieży, a jej celem jest przede wszystkim wspomaganie rozwoju psychicznego oraz społeczno-emocjonalnego jak i efektywności uczenia się. Do współpracy zapraszam również nauczycieli i rodziców.

Mój adres e-mail: a.wesolowska1@wp.pl

UCZEŃ

Uczniu, warto z psychologiem porozmawiać, gdy:

PAMIĘTAJ!!!  Psychologa szkolnego obowiązuje tajemnica zawodowa a proszenie o pomoc to jedno z narzędzi radzenia sobie w życiu.

JESTEŚ WAŻNY/WAŻNA, BO JESTEŚ... PO PROSTU!!! :)

Zapraszam Cię,

mój gabinet mieści się na parterze, obok pokoju pana Wicedyrektora Grzegorza Kamińskiego.

RODZIC

Rodzicu, oferuję pomoc w sytuacji, kiedy:

Drodzy Rodzice, 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Jest to święto, które ma nam przypominać, że zdrowie psychiczne nasze i naszych dzieci  jest tak samo ważne, jak  samopoczucie fizyczne każdego z nas.  Warto dbać o nie codziennie. Jeśli wymaga tego sytuacja szukać pomocy u specjalisty.

Proszę uwierzcie  swoim dzieciom, gdy mówią Wam, że mają problemy ze swoim zdrowiem psychicznym. Wasza miłość, zrozumienie i pomoc mają duże znaczenie dla zdrowia Waszych dzieci. Dużo cennych informacji na temat tego jak wpierać zdrowie psychiczne dzieci znajduje się w PREZENTACJI. Zachęcam bardzo gorąco Państwa do uważnej lektury.

 

NAUCZYCIEL

Nauczycielu, zapraszam do kontaktu w sytuacji, kiedy:

Kiedy można się do mnie zgłosić?

Jestem dostępna w szkole  pięć dni w tygodniu,  w gabinecie  trzy dni, w podanych poniżej godzinach.

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
psycholog
mgr Anna Wesołowska
--- 13:20 - 15:20 13:20 - 15:20 --- 7:30 - 15:30