Pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka - rok szkolny 2023/2024
zaktualizowane 22-09-2023 r.
Kadra kierownicza:
Dyrektor ZSZ - Grzegorz Kamiński - przedmioty zawodowe, egzaminy zewnętrzne
Wicedyrektor - Grzegorz Kornas - przedmioty zawodowe, nauka jazdy
Kierownik Pracowni Kształcenia Praktycznego - Stanisław Gałęzowski - kształcenie praktyczne
Kierownik Internatu - Agnieszka Tomaszek-Beczek - wychowawca internatu
Nauczyciele:
Bilicz Agnieszka - matematyka
Cenkiel Monika - pedagog
Chudowolski Janusz – przedmioty informatyczne
ks. Dąbrowski Marcin- religia
ks. Doroszkiewicz Michał - religia
Dróbek Renata- przedmioty informatyczne
Falkiewicz Katarzyna - chemia
Głodek Tomasz – fizyka, wychowanie fizyczne
Gniadek Marcin - przedmioty informatyczne
Hejduk Marta- religia
Jaroń Agnieszka - język polski
Jeżewska Ewa - wychowawca w internacie
Jończyk Aneta - język polski
Joński Cezary - wychowanie fizyczne, nauka jazdy
Joński Leszek - przedmioty zawodowe
Kamińska Izabela - plastyka
Kania Daniel – przedmioty informatyczne
Karpiński Michał- przedmioty zawodowe
Kępka Katarzyna – przedmioty informatyczne
Kłosowska Ewa - matematyka
Kozłowska Jolanta - język rosyjski
Kryczka Beata - geografia, przedmioty informatyczne,
Kujda Paweł - przedmioty zawodowe
Kulik Zbigniew- przedmioty kształcenia praktycznego
Kusal Piotr – przedmioty zawodowe
Kuźma Monika- wychowawca w internacie
Lipska Elżbieta - bibliotekarz
Lipski Jarosław - historia, wiedza o społeczeństwie
Madoń Mirosław – przedmioty kształcenia praktycznego, wychowanie fizyczne
Marciniak Anna - historia, edukacja dla bezpieczeństwa
Mazurek Maria - wychowawca w internacie
Okleja Barbara – biologia
Parzyszek Paweł - pedagog specjalny, wychowawca w internacie
Pastuszka Krzysztof- przedmioty kształcenia praktycznego
Piecyk Krystian - przedmioty zawodowe
Piecyk Tomasz - przedmioty zawodowe
Piskorski Przemysław - przedmioty ekonomiczne
Piszczek Anna- język rosyjski
Polak Barbara - język angielski
Polak Magdalena - przedmioty informatyczne, matematyka
Posim-Kryczka Anita - język niemiecki
Prządka Grzegorz - wychowanie fizyczne
Przybysz Ireneusz - język angielski
Sergiel Edyta - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Wałachowski Tadeusz - przedmioty zawodowe
Warda Paweł - wychowanie fizyczne
Wesołowska Anna - psycholog, język polski
Wiśniewska Weronika- matematyka
Woch Leszek- przedmioty zawodowe
Wojtaś Witold - przedmioty zawodowe
Ziarek Sławomir – przedmioty kształcenia praktycznego, BHP, nauka jazdy
Ziółkowski Jacek- przedmioty kształcenia praktycznego
Administracja:
· Falkowska Beata
· Kalbarczyk Magdalena
· Majek Aneta
· Poterek Barbara
· Warowna Olga
Obsługa:
· Janeczek Aneta
·
Jaszczyk Mirosława
Krawczyk Monika
· Kujda Joanna
· Lipiec Krzysztof
· Łukasiak Justyna
Piekut Jolanta
· Piwoński Roman
· Piwońska Elżbieta
·
Przybysz Mariola
Pyra Urszula
· Tomaszek Agnieszka
· Ziarek Magdalena